fortissio opinie brokerow

Fortissio – opinie w 2022 r. ZOBACZ TO zanim zaczniesz

Posted by

Jeśli szukasz sposobu na poprawę swoich wyników inwestycyjnych, zachęcamy cię do zapoznania się z ofertą Fortissio. Nasza analiza pokazała, że to jeden z najlepszych dostawców na rynku. W tym artykule dowiesz się więcej o jego usługach. 

Co to jest za Fortissio?

Fortissio to marka należąca do VIE FINANCE A.E.P.E.Y S.A. Firma podlega regulacjom ze strony Hellenic Capital Market Commission i działa zgodnie z dyrektywą MiFID. Broker współtworzy harmonijne środowisko inwestycyjne, a jego celem jest ochrona konsumentów oraz przejrzystość finansowa. Firma należy również do Funduszu Kompensacyjnego Inwestorów. Dzięki temu mamy pewność, że wszyscy użytkownicy platformy są zabezpieczeni na wypadek niewypłacalności brokera. 

Fortissio posiada konkurencyjną ofertę w stosunku do pozostałych dostawców usług inwestycyjnych. Elastyczne narzędzia i zaawansowana platforma przyciągają coraz więcej traderów. Użytkownicy mogą liczyć na cały szereg ciekawych opcji instrumentów finansowych. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy inwestor znajdzie w niej coś dla siebie.

Jak wygląda i na czym polega inwestowanie na tej platformie Fortissio?

Platforma PROfit to jedno z najpotężniejszych narzędzi na rynku. Jeśli interesuje cię skuteczny trading, koniecznie przetestuj to rozwiązanie. Oto korzyści, jakie zapewnia platforma Fortissio:

 1. Intuicyjna i prosta w obsłudze platforma idealnie wpasowuje się w potrzeby początkujących inwestorów.
 2. Nie musisz pobierać ani aktualizować oprogramowania, aby cieszyć się korzyściami PROfit. Wystarczy, że posiadasz komputer oraz dostęp do internetu. 
 3. Wybór ponad 200 instrumentów finansowych sprawia, że każdy inwestor może łatwo uzupełnić swój portfel inwestycyjny.
 4. Możesz przełączać się płynnie pomiędzy urządzeniami i kontynuować handel z dowolnego miejsca dzięki zaawansowanej technologii synchronizacji.
 5. Broker oferuje pomoc techniczną z poziomu platformy. 
 6. Użytkownicy codziennie otrzymują wiadomości rynkowe, analizy oraz alerty. 
 7. Preferencyjne warunki oraz handel za pośrednictwem kontraktów CFD skutecznie przyciąga również zaawansowanych graczy.

Fortissio udostępnia również wersję Mobile PROfit dla osób, które lubią pracować na swoich telefonach, tabletach oraz innych urządzeniach mobilnych. Dzięki temu możesz mieć wszystkie funkcje oraz praktyczne narzędzia pod ręką. Jedyne, czego potrzebujesz to urządzenie wyposażone w system iOS lub Android. Mobile PROfit pozwoli ci szybko otwierać i zamykać pozycje, sprawdzać bieżące kursy oraz stosować różne strategie inwestycyjne. Każdy użytkownik ma również wgląd do analizy technicznej i fundamentalnej danych rynkowych. 

fortissio opinie

Zalety i wady Fortissio

Zanim rozpoczniesz przygodę z Fortissio, zapoznaj się z naszym podsumowaniem zalet oraz wad jego oferty. 

ZALETY

 1. Szeroki wybór instrumentów finansowych

Każdy inwestor, który współpracuje z Fortissio może korzystać z szerokiego wachlarza instrumentów finansowych. To zasługa kontraktów CFD. Traderzy mają pełną kontrolę nad tym, w co inwestują. Działaj zgodnie ze swoimi preferencjami oraz celami finansowymi, a Fortissio pomoże ci szybko osiągnąć zyski.

Waluty

Broker umożliwia nieograniczony dostęp do największego na świecie rynku walutowego. Wybieraj spośród najpopularniejszych opcji takich jak: dolar amerykański, jen, frank szwajcarski lub euro. 

Akcje

Fortissio to również odpowiedni wybór dla osób zainteresowanych rynkiem akcji. Broker umożliwia inwestycje w akcje największych światowych firm np. eBay, Amazon, czy Apple. Możesz pomnażać fundusze bez fizycznego nabywania akcji. Dzięki temu nie musisz martwić się dodatkowymi regulacjami. Zarabiasz, jeśli okaże się, że cena danego aktywa zmieniła się zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Surowce

Surowce to ciekawa alternatywa dla standardowych inwestycji. Jeśli na rynku Forex panuje niepewność, pomyśl o naturalnych surowcach energetycznych, metalach szlachetnych oraz towarach rolnych. Traderzy zazwyczaj inwestują w ropę naftową, gaz ziemny, złoto oraz srebro. To jednak nie jedyne opcje, które udostępnia broker.

Indeksy

Indeksy to aktywa, które możemy porównać do “grup akcji”. W tym przypadku handlowcy również inwestują za pośrednictwem instrumentów pochodnych. Indeksy nie są rzeczywistymi produktami, a jedynie odzwierciedlają wartość określonych sektorów rynku lub przemysłu.

ETFS

Dodatkową opcją są fundusze ETF, które zapewniają inwestorom dostęp do całych sektorów rynku z elastycznością podobną do handlu pojedynczymi kontraktami CFD. 

Kontrakty CFD

Inwestorzy cenią kontrakty CFD za potencjał wysokich zysków. Wyższa dźwignia to jednak nie tylko szanse na pokaźne zyski, ale również ryzyko strat. W tym przypadku trader nigdy nie staje się właścicielem aktywów, a jedynie przewiduje zmianę ceny w określonym kierunku. Zanim zdecydujesz się na handel z wykorzystaniem CFD:

 • zdobądź odpowiednią wiedzę i doświadczenie;
 • przetestuj dokładnie platformę inwestycyjną;
 • przygotuj depozyt zabezpieczający, który pokryje ewentualne straty;
 • sprawdź ile środków możesz zainwestować, aby uniknąć problemów finansowych;
 • przetestuj opcję “symulatora inwestowania” na swoim koncie inwestycyjnym;
 • zapoznaj się z oświadczeniem dotyczącym ryzyka, które znajdziesz na stronie Fortissio.
 1. Skuteczne narzędzia handlowe

Aby odnosić sukcesy w inwestycjach, potrzebujesz profesjonalnych narzędzi handlowych. Właśnie na takie udogodnienia możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na współpracę z Fortissio.  

Autochartist

Najcenniejsze narzędzia handlowe pozwalają oszczędzać czas i uzyskać wyraźny obraz z danych rynkowych. Tak właśnie działa Autochartist. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz stworzyć skuteczną strategię handlową. Oto główne korzyści, jakie zapewnia Autochartist:

 • Codzienne raporty rynkowe mówiące o zmianach i ważnych aktualizacjach na rynkach.
 • Analiza zmienności ukazująca okresy największej niestabilności na rynku. Dzięki niej poznasz najlepsze poziomy wyjścia na rynku.
 • Analiza techniczna, która łączy analizy wzorów wykresów, prognozy cen, poziomy wsparcia i oporu itd.
 • Filtry prawdopodobieństwa, które wyszukują ważne i wartościowe wydarzenia rynkowe. Oprócz tego narzędzie odnosi dane do poprzednich wyników i wzorców. 

Wykresy i wiadomości finansowe

Każdy użytkownik platformy PROfit ma dostęp do bieżących wykresów oraz wiadomości finansowych. Pamiętaj, aby nie traktować tych danych jako bezpośrednie zalecenia inwestycyjne. Samodzielnie weryfikuj informacje i wykorzystuj je, żeby zwiększać skuteczność swojej strategii. 

Usługi SMS

Wyobraź sobie, że codziennie rano otrzymujesz powiadomienia o możliwych zmianach cen oraz bieżący kalendarz gospodarczy. Właśnie na taką pomoc otrzymują traderzy korzystający z usług Fortissio. 

Trading Insider 

Jeśli interesują trendy, które panują wśród innych inwestorów, skorzystaj z Trading Insider. Narzędzie pokazuje dane w oparciu o otwarte pozycje w określonych kierunkach. Pamiętaj, że broker nie weryfikuje treści oraz linków przesyłanych przez osoby trzecie. 

 1. Dostęp do różnych kont handlowych

Każdy trader może wybierać spośród 9 kont detalicznych. Pierwsze z nich otworzysz już po wpłacie 200 euro. Każda opcja pozwala na dostęp do darmowego eBooka, treningu, usługi Trading Insider, wiadomości POP UP, Autochartist oraz Tradingu Jednego Kliknięcia. Jeśli otworzysz kolejne konta, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki, a nawet usługę Osobistego Agenta Obsługi Klienta. 

To jednak nie wszystkie opcje, jakie udostępnia Fortissio. Jeśli interesuje cię trading z wyższą dźwignią, 0% margin close-out oraz dodatkowymi, preferencyjnymi warunkami, to aplikuj o konto profesjonalne. Zrobisz to poprzez formularz umieszczony na stronie lub za pośrednictwem platformy. Pamiętaj jednak, że ta opcja jest zarezerwowana dla osób, które posiadają niezbędne doświadczenie. Musisz być gotowy na podjęcie wyższego ryzyka i rezygnację z niektórych zabezpieczeń. Upewnij się, że spełniasz przynajmniej dwa z poniższych wymagań:

 • Portfel instrumentów finansowych o wartości przekraczającej 500 000 EUR. 
 • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym.
 • Minimum 10 transakcji o znacznej wartości przeprowadzane w ciągu kwartału. 
 1. Sprawny system wpłat oraz wypłat

Jeśli chcesz wpłacić depozyt, Fortissio zapewnia wiele możliwości. Oprócz tradycyjnego przelewu, czy karty płatniczej, możesz skorzystać z opcji Skrill, Netteler, ecoPayz i innych. Broker dokłada wszelkich starań, aby twoje środki były bezpieczne. Zabezpieczenie 3D Secure gwarantuje, że nikt nieuprawniony nie użyje twojej karty.

Inwestorzy cenią Fortissio również za szybkie wypłaty. Jeśli chcesz utworzyć zlecenie, zaloguj się na swoje konto i wybierz odpowiednią opcję. Zespół zacznie przetwarzać twoje żądanie już pierwszego dnia roboczego. Pamiętaj, że środki wrócą do ciebie tą samą drogą, co wcześniejszy depozyt. Broker nie odpowiada również za opóźnienia wynikające z procedur bankowych. 

WADY

 1. Ryzyko

Broker Fortissio oferuje mnóstwo korzyści dla początkujących i zaawansowanych brokerów. Zanim jednak zdecydujesz się na skorzystanie z jego usług, powinieneś być świadomy ryzyka na jakie się decydujesz. Żaden z brokerów nie uchroni cię przed błędnymi decyzjami inwestycyjnymi. Na platformie Fortissio otrzymasz wszystkie niezbędne dane oraz narzędzia, jednak sam musisz poświęcić czas na zdobywanie wiedzy i doświadczeń, tak aby zminimalizować straty. 

 1. Opłaty

Fortissio jako jeden z wielu brokerów pozwoli ci uniknąć dodatkowych prowizji. Przygotuj się jednak na opłatę administracyjną oraz opłaty za otwarcie nowych transakcji. 

Obsługa klienta Fortisso

Fortissio chętnie pomaga inwestorom. Każdy użytkownik platformy może liczyć na profesjonalną i szybką pomoc. Na stronie brokera znajdziesz sekcję, w której są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz dodatkowe wątpliwości, możesz skontaktować się z Fortissio poprzez dedykowany formularz umieszczony na stronie. Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku. Możesz skorzystać również z numerów telefonów i adresów mailowych podanych na stronie. Profesjonalni doradcy szybko odpowiedzą na Twoje pytania. 

Opłaty Fortissio

Wybierając Fortissio unikniesz opłat za depozyty oraz wypłaty z konta. Broker nie nalicza również żadnych dodatkowych prowizji. Musisz jednak przygotować się na opłaty w trzech przypadkach:

 • Brak aktywności handlowej na platformie przez minimum 3 miesiące.
 • Pozostawienie na noc otwartych transakcji.
 • Opłata za otworzenie nowej transakcji.

Jeśli interesujesz się tematem opłat, zachęcamy cię do odwiedzenia strony Fortissio. Sekcja “Karta Produktu oraz Koszty” rozwieje twoje wątpliwości. Możesz również skontaktować się z Działem Obsługi Klienta. 

Opinie brokera Fortissio

W internecie znajdziesz wiele opinii i recenzji na temat Fortissio. Większość użytkowników platformy chwali brokera za skuteczne narzędzia i profesjonalną pomoc. Nieliczne artykuły stawiają firmę w negatywnym świetle. Udało nam się ustalić, że mamy do czynienia z opiniami z użytkownikami, którzy obarczają Fortissio za swoje błędne decyzje handlowe. Część negatywnych głosów może również wynikać z nieuczciwych działań konkurencji. 

Jak i czy warto zarejestrować konto w Fortissio?

Jeśli chcesz otworzyć konto na platformie PROfit, zajrzyj na oficjalną witrynę Fortissio, do sekcji “Otwórz rachunek rzeczywisty”. Tam znajdziesz formularz, gdzie trzeba uzupełnić podstawowe informacje. Proces rejestracji jest intuicyjny i przejdziesz przez niego bez problemu. Jeśli pojawią się pytania, zachęcamy cię do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Potwierdzamy, że warto spróbować swoich sił na platformie Fortissio. Pamiętaj, że każdy nowy użytkownik może liczyć na nawet 10 edukacyjne pozycje handlowe. To pozwoli ci na przetestowanie strategii oraz platformy. Jeśli inwestycje okażą się nietrafione, środki wrócą na twoje konto. W przeciwnym razie zatrzymujesz wszystkie zyski. 

Czy Fortissio ma dobre opinie?

Opinie inwestorów na temat oferty i usług Fortissio są na ogół pozytywne. To broker wiarygodny i bezpieczny.

Jakie akcje oferuje broker Fortissio?

Broker Fortissio ma szeroką ofertę inwestycyjną. Trader może inwestować na rynku Forex, jak i w kryptowaluty, akcje, surowce czy kontrakty CFD.

Czy zapłacę w Fortissio podatek od zysków i strat?

Podatek należy zapłacić tylko od dochodu: ewentualnie pomniejszonego o odliczenie straty z lat ubiegłych, należy zapłacić 19-procentowy podatek.

Summary
recipe image
Recipe Name
Fortissio
Author Name
Published On
Preparation Time
Average Rating
31star1star1stargraygray Based on 16 Review(s)

20 komentarzy

  1. cześć Marek czy udało Ci sie zarobić na zainwestowaniu poprzez Fortissio? czy warto? jak oceniasz lepiej delikatnie inwestować czy zacząć od mx 10000 Euro ?

 1. Jeśli jesteś podobny do mnie, który lubi handlować w pracy, pokochasz funkcje aplikacji mobilnej tego tradera. Aplikacja handlowa Fortissio jest niesamowita i jedna z najlepszych, z których do tej pory korzystałem. Zapewnia najlepszą analizę rynku i pomaga podjąć najlepszą decyzję. Moje dotychczasowe wygrane w handlu online poświęcę temu brokerowi.

 2. Dziękujemy za poświęcenie czasu na zrobienie tej recenzji. Jest wyczerpująca i bardzo szczegółowa. Przeczytałem kilka rzeczy o brokerze Fortissio w Internecie, ale wiem, że nadal muszę wiedzieć o nich więcej. Właśnie pomogłeś mi oczyścić moje wątpliwości i ciekawość.

 3. Muszę powiedzieć, że są to niesamowite funkcje. Co trzeba zrobić, aby rozpocząć handel z Fortissio? Oprócz 200 euro, co jeszcze będę musiał zapewnić? Jestem nowym handlowcem internetowym i Twoja pomoc zostanie tutaj naprawdę doceniona.

 4. Nie ma to jak posiadanie zaufanej platformy, która umożliwia także handel szeroką gamą instrumentów. To jeden z powodów, dla których wybiorę Fortissio spośród wielu innych brokerów. Przedstawiciele klientów są również bardzo uważni i zawsze gotowi do pomocy. Te funkcje nie są tym, co można łatwo uzyskać u większości brokerów.

 5. Wpłaty i wypłaty nigdy nie były problemem w Fortissio. Ostatnich trzech brokerów, których używam, odebrało mi ciężko zarobione pieniądze. Uniemożliwili mi wypłacenie pieniędzy. Ale handlowałem 4 razy z Fortissio i wypłata była bardzo łatwa. Teraz mogę śmiało mówić o brokerze i również go polecić.

 6. To zaufana platforma. Nie musisz się martwić, że moje pieniądze znikną, gdy nadejdzie czas na wypłatę, tak jak robi to większość oszustów. Platforma jest łatwa do zrozumienia i efektywnego użytkowania. Obsługa klienta jest świetna, a recenzje na ich temat są niesamowite. Oznacza to, że nie tylko ja dobrze się bawię, korzystając z Fortissio.

 7. Super obsługa na starcie i podczas tradingu :)! Warto spróbować, pozycje chronione pomagają zrozumieć inwestowanie. Dużo możliwości zarabiania.

 8. na platformie jest po prostu zbyt wiele instrumentów do handlu. Takie niesamowite miejsce dla początkujących traderów.

 9. Czy to prawda, że faktycznie nie pobierają opłat za wpłaty i wypłaty? Naprawdę chcę wydobyć ten fakt z recenzji Fortissio.

 10. Rejestracja jest szybka i bardzo łatwa. Po prostu uwielbiam Fortissio za wszystko, co oferuje. Szkoda, że nie znałem platformy na długo przedtem.

 11. Bardzo bezpieczna i niezawodna platforma. Moje pierwsze transakcje były wykonywane z takim strachem. Bałem się o ich autentyczność, bo nie chcę stracić pieniędzy. Ale teraz mogę handlować z Fortissio bez zmartwień i strachu.

 12. Dziękuję za tę recenzję. Wykonałeś interesującą pracę, aby pomóc wszystkim zobaczyć wszystko, co musimy zobaczyć o brokerze!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *