business meeting

Jak uniknąć głupie straty Bitcoin – Bitcoin dla początkujących

Posted by

Każdy doświadczył trudności podczas uruchamiania w nowe pole. Kryptowaluty może być w hype szczyt już teraz, ale to nie czyni ich prosta sprawa do zabawy. Każdy początkujący kupna i sprzedaży na rynku crypto jest napędzany głównie przez określenie FOMO. Gibroker w Polsce eksperci podzielili się kilka wskazówek, aby uniknąć tej początkowej frustracji. Przecież wszyscy potrzebujemy pewnych wskazówek na ekranie.

FOMO oznacza strach brakuje obecnie. Jest to sytuacja gdzie przytłaczające ceny Bitcoin może powodować decyzje szczytu. Powiedzmy, że widzisz Bitcoin w niski $14,000 – chcesz zainwestować od razu, więc nie przegap okazji, aby kupić w niższej cenie. Jeśli wpłacisz z zamiarem kupna ułamku sekundy, pozostawia się na łasce rynku.

I dlaczego tak jest? Ponieważ każdy transfer ACH trwa maksymalnie pięć dni jasne i pojawiają się w E-portfela. Jeśli wpłacisz $5000, BTC jest o 14K, może być o wysokiej $16,000 po prawie tygodniu. To przekłada się na mniejsze frakcje BTC zbliża się do swojego konta. Dlatego, FXGM specjalistów radzę nie spieszyć w takiej transakcji. Rynek nadal będzie tam po pięciu dniach.

Co wtedy zrobić?

Po pierwsze i najważniejsze musi zaakceptować, że rynek kryptograficznego jest niestabilne. Kolce z 2.000 dolarów dziennie są niezwykłe, jeśli chodzi o wartość Bitcoin. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest do wpłaty, poczekaj, aż Twoja transakcja wyczyścić, a następnie kupić BTC/ETH/LTC wszystkiego. W ten sposób poznacie dokładną cenę swoje aktywa, i nie martw się o zmiany rynku.

Głównym reguły w wszelkiego rodzaju handlu jest cierpliwość. Tak, przez duże P. inwestowanie w kryptowaluty wymaga czasu i logiczną decyzje. To nie cud jeden dzień, więc nie Traktuj go jak np. Wartość Bitcoin mogą się różnić, ale tych, którzy czekają jak najlepiej z niego. Ruszać się i zrozumieć swoje szanse, kiedy się one pojawiają.

Jestem chętny do handlu, jakie są inne opcje?

Jest częścią Wspólnoty przedsiębiorcy z chęcią handlu wszystkiego. Gibroker Polska jest dość świadomi. Dlatego ich eksperci mają sposób wokół oczekiwania na przelew.

Coinbase Instant jest możliwość natychmiastowego transferu środków do $25,000. Taki transfer podnosi ryzyko Coinbase, ale pochodzą one jako bardzo szanowany i zalecane platformy, więc jeden nie powinien się martwić. Coinbase Instant jest dostępne dla użytkowników w USA w tej chwili, ale to będzie w przyszłości utorować sobie drogę do wszystkich klientów.

Gemini na ratunek!

Dla wszystkich innych użytkowników Gemini.com jest strona, która umożliwia błyskawiczne przelewy, zbyt. Można wpłacić i kupić BTC/ETH w bardzo drugi. Możesz również sprzedać od razu z nim. Istnieją dwa znaczące rzeczy należy pamiętać o stronie, chociaż. Po tym wszystkim nic nie przychodzi bez wadą na świecie waluty.

  • Depozyty są natychmiastowe, ale nie możesz wypłacić jakiekolwiek kwoty, aż Twoje przelewy ACH wyczyścić. Możesz kupować i sprzedawać tokeny kryptograficzne, ale nie można je przenieść do innego programu exchange dla około 4-5 dni.
  • Istnieje limit depozytu 500 $ za 24 godziny.

Podsumowując, handel kryptowaluty nie jest przedsięwzięciem dla przedsiębiorców pochopnych. Jeśli możesz, jednak mieć cierpliwości i spokoju ducha, można łatwo korzystać z crypto rynku. Gibroker Polska zachęca rozsądne handlowców do naśladowania wiersza logicznego handlu. I zyski przyjdzie czas; nie wątpimy, że.

Podziel się swoją opinia na temat tego artykułu z nami w komentarzach poniżej!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *