broker opinie Polska

Przewodnik dla początkujących do Litecoin – Polska Gibroker

Posted by

Litecoin ma zaczynał jako skromny mały brat Bitcoin. Ta linia może być związane z wszystkich przyszłych kryptowaluty, ale Litecoin okazał się szybszy i bardziej bezpieczne niż Bitcoin, sam. Ostatnich 2017 pokazał nam niezwykłą wzrost Litecoin wartości, co nie wydaje się zatrzymać. Mimo, że Litecoin otrzymuje pochwały w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jest więcej do kryptowaluta niż widać od pierwszego wejrzenia.

Z daty wydania 7th październik 2011 Litecoin jest open source, peer-to-peer kryptowaluta. Nie opiera się na każdy bank centralny, który jest przede wszystkim podobieństwa do Bitcoin. Jednak każdy nowy gracz w grze wydaje się przynieść pewną poprawę. Litecoin używa segregowane świadka, aby zmniejszyć liczbę wąskich gardeł w jego sieci i zwiększa również szybkość transakcji.

Litecoin osiągnął kapitalizacja rynkowa BLN $1 w listopadzie 2013 r. i Czapka ta wzrosła czterokrotnie w 2017 roku.

Porozmawiajmy o różnice

Wszystkie kryptowaluty udostępniać wiele podobieństw, ale co sprawia, że unikatowe są różne zalety każdego tokenu systemu.

  • Litecoin ma większą wielkość transakcji – segregowane świadka, który już wspomniano, zwiększa szybkość transakcji weryfikacji w każdym bloku. Zmniejsza to potwierdzenie płatności od 10 do 2,5 minuty. I cztery razy szybciej potwierdzenie jest coś szukać.
  • Szybsze przetwarzanie, bardziej bezpieczne środowisko mamy. To niemal eliminuje możliwość ataku wykorzystującego na podwójne – hack, który umożliwia „atakujący” wydać te same pieniądze na dwa oddzielne transakcje.
  • Wszyscy zdajemy się granicy monety Bitcoin – 21 mln BTC. Litecoin ma limit 84 miliony monet, ponownie-Czteroosobowy statystyki Bitcoin.
  • Ze względu na użycie scrypt mieszania (w opozycji do SHA-256) Litecoin jest trudniejsze do kopalni. I niektóre mogą nie zobaczyć jako zaleta, ale przynosi więcej równe szanse dla górników. Eliminacja przyspieszenie równoległe procesory daje wszystkich górników szansę do równego udziału w procesie wyszukiwania.

Litecoin jest tak przydatne, jak Bitcoin?

Gibroker Polska crypto specjaliści są wyraźnie na ten jeden-tak. Litecoin można prawie wszędzie można użyć BTC. Kupców na całym świecie przyjęły Litecoin jako metodę płatności. I rosnąca wartość każdego token LTC mówi sama za siebie. Litecoin nie stop, aby rozwinąć ich listy usług, partnerów handlowych i dostawców, które akceptują kryptowaluta.

Istnieją trzy główne sposoby, aby inwestować w Litecoin, w zależności od osobistych preferencji.

  • Bezpośredniego zakupu od wymiany – jest to najprostszy sposób nabyć Litecoin. Karta kredytowa, czeki, przelewy nawet może Ci Litecoin. Należy pamiętać, wymiany mają zwykle opłaty opłaty za swoje usługi, ale nie idzie powyżej znaku 2%. Najczęściej wybieraną takiego działania jest Coinbase.
  • Możesz również otrzymywać płatności w Litecoin – może być świadczących usługi lub sprzedaży produktów klientom – zarówno transakcji może być sfinalizowana w otrzymaniu Litecoin. Ma niższe opłaty, niższe prowizje i koszty, które dodaje się do więcej zysków dla Ciebie. Ponadto Litecoin jest szybsze i bardziej odporne na próby oszustwa.
  • Litecoin – kopalni, mimo że wydobycie może wydawać się powolne, to wciąż legalne metody pozyskiwania Litecoin. Będziesz potrzebować specjalistycznego sprzętu, ale warto w końcu. Jeśli włożył wiele pracy w to, szybsze wyszukiwanie daje więcej Litecoin niż inne metody, w perspektywie długoterminowej.

Podziel się swoją opinia na Litecoin z nami poniżej tego artykułu!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *