ico-trading

Co trzeba wiedzieć o ICOs – Gibroker Polski komentarz

Posted by

Nowym zjawiskiem jest powstanie na horyzoncie rynków finansowych. ICO ma zdobyć techniczne świata w jego uchwyt, i stopniowo zmienia sposób zbierania pieniędzy dla startupów kapitału. IPO (wstępne oferty publiczne) pozostaje w tyle w obliczu tej nowej metody, crowdfunding i inwestycje kapitału podwyższonego ryzyka są również oddala.

Gibroker eksperci przewidują, że nadal będzie rosnąć do pewnego momentu-zbiórka rewolucji lub kolejna Piramida-w Polsce mamy zamiar zobaczyć w nadchodzących latach.

ICO jest bardzo podobny do koncepcji IPO-obie z nich są procesy gromadzenia kapitału dla nowo powstałych firm. Różnica polega ubezpieczenie inwestycji. Z ICO, inwestorzy otrzymywali monety crypto back-up, znany tylko jako „moneta” lub „token”. Jest to główna różnica odnośnie bezpieczeństwa inwestycji. Kryptowaluty są nadal torują sobie drogę na rynkach finansowych, ale stale zyskują prędkości, więc można śmiało powiedzieć, że strategia ta będzie trzymać przynajmniej na kilka lat..

Chcę dołączyć do ICO, co mam zrobić?

Po pierwsze Zacznijmy od podstaw. Jak każda nowa metoda zbierania funduszy ICO niesie ze sobą pewne ryzyko. Powinien być przygotowany przed venture w dowolnym ICO, niezależnie od tego, jak to brzmi na pierwsza myśl.

  • Kopać w wyboru wykonawcy – nawet Twitter, LinkedIn, Facebook, wszystkich możliwych źródeł informacji o rolach w ICO. Jeśli nie potknie się na spójne konta, jest to duży wykrzyknik na ICO. I nie w dobrym znaczeniu. Strzeż się oszustw i należyte prowadzenie wyszukiwania.
  • Przeczytaj wszystko o ICO struktury i strategia – może to zająć trochę czasu, ale to ważne. Ważne jest wiedzieć, pomysły i środki wykonania ICO. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, inwestowanie w coś, co nie w pełni zrozumieć. I to jest konfiguracja dla nieuchronnie utratę inwestycji.
  • Nie bój się zapytać-wykorzystanie każdej platformy, który jest podawany. Sprawdź Reddit, wykonaj kanałów Youtube, pisać e-maile do kadry kierowniczej ICO. To nie jest zabronione. Wręcz przeciwnie – zaleca się, aby to zrobić.
  • Skontaktować się z członkami społeczności-ma pewnej Wielkiej społeczności członków, którzy znają ostateczną ofertę o ICO. Rozpoczęcie dyskusji z ich, zadawaj pytania, upewnij się, że jesteś świadomy wszystkiego, co musisz wiedzieć. Jednak ufać tylko własnego wyroku, w końcu.

Zrobiłem moje badania, a teraz chcesz być częścią tego ICO

Powiedzmy, że objęcie wszystkich powyższych punktów. Masz swoją wiedzę, i są chętni do inwestowania. Pierwsze i najważniejsze-nie Inwestuj w ICO poprzez wymianę. Powtórzyć, że aż można powiedzieć, że podczas snu.

ICO używać czegoś, co nazywa Smart umów. Adres, który wysyła tokeny do ICO jest ten sam adres, który będzie odbierał początkowe tokeny zysku, a zasoby nie są przechowywane w pojedynczy portfel stały na giełdzie. Należy koniecznie używać adresu portfela do przyłączenia się do ICO. Gibroker Polska poleca MyEtherWallet jako środek bezpiecznej transakcji, ale są jeszcze inne opcje niezawodne, zbyt.

Z niniejszymi wytycznymi powinny być w stanie odróżnić właściwe ICO z ryzykowna. Reszta zależy od Ciebie.

Powiedz nam, co myślisz, ICO i Podziel się swoim doświadczeniem z nami!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *